Fullkrug vėl smogė, nes 2024 Europos čemp

2024 m. Europos čempionato šeimininkė Vokietijos marškinėliai tęsė pasirengimą gražia pergale prieš Nyderlandus, nes Niclaso Fullkrugo vėlyvos pastangos užtikrino pergalę 2:1. Joey'us Veermanas anksti išvedė olandus į priekį, kol Maximiliano Mittelstadto stebuklas išlygino reikalus. Sunkus Fullkrug smūgis galiausiai nulėmė reikalus. nes Juliano Nagelsmanno pusė ir toliau kūrė pagreitį.

Vėlyvas Niclaso Fullkrugo įvartis suteikė Vokietijos vaikiški marškinėliai dramatišką pergalę 2:1 prieš Nyderlandus, o istoriniai varžovai dar kartą užrakino ragus, kad užbaigtų paskutinę tarptautinę pertrauką prieš 2024 metų Europos čempionatą. Julianas Nagelsmannas pavadino nepakitusią starto XI po jo komandos pergalės prieš Prancūzija, o Nyderlandai intensyviai eksperimentavo su savo sudėtimi.Nepaisant to, kad olandai išsiveržė į priekį vos po keturių minučių Joey Veermanu, vokiečių sanglauda pasireiškė ir šeimininkai dominavo didžiąją pirmojo kėlinio dalį.

Maximiliano Mittelstadto netikėtas smūgis nuo baudos aikštelės krašto išlygino šeimininkus vos per kelias akimirkas po atsilikimo. Tačiau Gundoganas ir Havertzas nebuvo tokie kliniškai nusiteikę dėl kitų savo galimybių, užtikrindami, kad komandos pereitų į pertraukos lygį.

Pirkti Futbolo Marškinėliai

Pirkti Futbolo Marškinėliai,pigūs klubinio futbolo marškinėliai,pigūs vaikiški futbolo marškinėliai,moteriškus marškinėlius

Antrasis kėlinys buvo visiškai kitoks, nes olandai pasirodė su naujai atrastu ritmu ir intensyvumu, kai tiek Memphis Depay, tiek Donyell Malen priartėjo prie persvaros svečių komandai. užpuolimas lėmė niūrią Fullkrug antraštę, kuri nuslinko per liniją vos centimetrais.

Pergalė užbaigia labai sėkmingą vokiečiams, kurie gali pasigirti pergalėmis prieš Prancūziją, o dabar Nyderlandus, patekusias į Euro 2024. Pergalė užbaigia labai sėkmingą tarptautinę pertrauką. Olandams tai pirmas pralaimėjimas nuo spalio mėnesio, o Ronaldui Koemanui prieš finalą reikia daug apsvarstyti. vasara.

Vokietijos tamsieji žirgai savo turnyre?
Vokietijos futbolas per pastaruosius kelerius metus neturėjo kuo didžiuotis. Triuškinantis ankstyvas pasitraukimas iš pasaulio čempionato, po kurio Hansi Flickas buvo atleistas ir vėliau nukrito į 16 vietą FIFA pasaulio reitinge, pablogino nuotaiką 2024 m. Europos čempionate. Įspūdingos pergalės prieš Prancūziją ir Nyderlandus suteiks vilties gerbėjams visoje Vokietijoje, nes jų komanda vėl atrodė gerai treniruota ir beveik grįžo į savo nepralenkiamą lygį. Ar žaidimas namuose gali suteikti šiai Vokietijos moteriški marškinėliai komandai pranašumo šią vasarą padaryti netikėtą pranašumą.

Rungtynių žaidėjas – Jamal Musiala (Vokietija)
Miuncheno „Bayern“ žaidėjas vėl pasirodė geriausiais. Atrodo, kad jis turėjo laisvą vaidmenį kaip priekinio ketverto dalis, atakuojantis vidurio puolėjas buvo viso gero iš Vokietijos šerdis. 21-erių futbolininkas buvo atkaklus, kai norėjo kamuolio, ir kryptingas. Jis kartais gali būti apkaltintas šiek tiek švaistūnu, bet akivaizdžiai yra pagrindinis Vokietijos žmogus puolėjų linijoje.